KANCELARIA ADWOKACKA

MARIA KOKOT

English   Deutsch
Strona główna
O Kancelarii Specjalizacja
KontaktO KANCELARII:

Kancelaria Adwokacka zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej, a w szczególności udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem opinii prawnych, opracowywaniem projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami. Obszar działania Kancelarii obejmuje Bytów, Miastko, Słupsk, Koszalin, Chojnice, Gdańsk, Gdynię i Sopot.

Adwokat Maria Kokot jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Odbyła aplikację adwokacką w Kancelarii Adwokackiej w Bytowie pod patronatem adw. Jana Kokota. Wszechstronną wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobyła podczas wieloletniej praktyki prawniczej w kancelarii adwokackiej oraz w administracji publicznej – samorządowej i skarbowej.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i podatkowym. Zakres jej działań obejmuje również obronę w sprawach karnych, zastępstwo procesowe w sprawach karno-skarbowych oraz w sprawach o wykroczenia. Pozostałe obszary praktyki zawodowej wiążą się głównie z reprezentowaniem Klientów w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, a także sprawach związanych z naruszeniem zobowiązań umownych. 

Włada językiem angielskim i niemieckim.
 

© 2015  |  Kancelaria Adwokacka Maria Kokot, ul. Zielona 2/1, 77-100 Bytów, tel. 692 157 020,  mec.kokot @ gmail.com
  Korzystając z naszej strony bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. 
Strona ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy |